Carin

CarinOdzyskaj kontrolę. Uwolnij się od nietrzymania moczu!

W pewnym momencie swojego życia jedna na trzy kobiety doświadcza nietrzymania moczu, będącego konsekwencją zmian życiowych: porodu, wieku bądź przyrostu masy ciała – wszystkie one osłabiają mięśnie dna miednicy.

Na szczęście nie musi to być stan trwały: rozwiązaniem jest system firmy Carin, który pomoże wyeliminować tę kłopotliwą przypadłość na zawsze.

Carin to jedyne nieinwazyjne, wygodne, dyskretne, skuteczne rozwiązanie problemu nietrzymania moczu. Dzięki połączeniu inteligentnych tkanin, czujnika Bluetooth i specjalnej aplikacji, Carin pomaga kobietom wzmocnić mięśnie dna miednicy i odzyskać kontrolę nad pęcherzem w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Materiał, z którego wykonana jest bielizna, pochłania tyle wilgoci, ile standardowe artykuły jednorazowego użytku: pozwala to ograniczyć zużycie różnego rodzaju wkładek, podpasek czy pieluch.

Carin pomoże nie tylko ograniczyć ilość produkowanych śmieci, ale ochroni przed niezręcznymi sytuacjami, pozwoli śledzić postępy, wrócić do aktywnego życia zapewniając jednocześnie komfort i upragnioną suchość.

200milionów

Tyle osób doświadcza dyskomfortu w związku z nietrzymaniem moczu na Świecie.

8tygodni

Tyle czasu trwa trening mięśni dna miednicy odpowiedzialnych za nietrzymanie moczu dostępny dzięki technologii Carin.

1jedyne dostępne

Carin to jedyne dostępne, nieinwazyjne, wygodne, dyskretne, skuteczne, nadające się do codziennego noszenia rozwiązanie problemu nietrzymania moczu.

CarinTechnologia

Carin to w 100% naturalne podejście, które pomoże Ci odzyskać kontrolę pęcherza. W skład zestawu Carin pomagającego w tym procesie wchodzą:

1. Bielizna ochronna – pochłaniająca wilgoć (150 ml) bielizna wielokrotnego użytku, nadająca się do prania.

2. Czujnik do noszenia – diagnozuje i rejestruje postępy.

3. Aplikacja do ćwiczeń – Twój osobisty trener mięśni dna miednicy.

CarinZastosowanie

· Ponad 80% kobiet zadeklarowało rozwiązanie problemu po 8 tygodniach stosowania Carin.

· Carin chroni przed niezręcznymi sytuacjami, pozwala śledzić postępy, wrócić do aktywnego życia, zapewniając komfort i upragnioną suchość.

· Dyskretnie montowany czujnik Bluetooth w pięknej i wygodnej bieliźnie. Inteligentne tkaniny współpracujące z nim w celu śledzenia wycieków i identyfikacji ich przyczyn.

· Aplikacja rejestruje dane i dostosowuje program treningowy, tak aby jak najskuteczniej rozwiązać problem nietrzymania moczu ćwicząc odpowiednio mięśnie dna miednicy.

· Prowadzi to to odzyskania kontroli nad nietrzymaniem moczu. Aby osiągnąć upragniony rezultat wystarczy ćwiczyć 10 minut dziennie.

CarinGaleria