Blog

Carin: kiedy design spotyka się z technologią

Chłonna bielizna sensoryczna Carin została po raz pierwszy przestawiona w prasie  (w holenderskim Eindhoven mieści się siedziba jej producenta) prawie 4 lata temu, jako mariaż idealny designu z nowoczesną technologią.

Carin jest doskonałym produktem technologii użytkowej, zastosowanej w typowych problemach zdrowotnych kobiet. Noszenie Carin oznacza, że kobiety z problemem nietrzymania moczu czują się pewniej w swoich ciałach. Technologia wspiera kobiety w pracy nad swoim zdrowiem, daje im siłę, sprawa, że czują się pewnie i kobieco.

Konstrukcja samej bielizny sprawia, że używanie wkładek czy podpasek nie jest już konieczne. Tkanina z której wykonana jest bielizna szybko wchłania wilgoć i wysycha. Można ją prać: zapewnia to prawdziwy komfort dla kobiet borykających się z mimowolną utratą moczu.

Inteligentna bielizna Carin posiada specjalne miejsce, do którego wpinany jest czujnik. Łączy się on bezprzewodowo (przez Bluetooth) ze specjalną aplikacją. Na podstawie zbieranych przez czujnik informacji, Carin oferuje dopasowane do użytkownika, konkretne ćwiczenia dla lepszej kontroli pęcherza.

Carin to innowacyjny produkt stworzony przez firmę LifeSense: bielizna sensoryczna, która pomaga rozwiązać problem nietrzymania moczu. Przemyślana technologia umożliwia pracę nad problemem, a piękna bielizna sprawia, że kobiety czują się chronione, nie tracąc nic ze swej kobiecości.

8 sierpnia 2019 Blog , , , , , , , , , , , , , , ,
About AK

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *